KİLO VERMEMİZE YARDIMCI TAŞLAR

By | Haziran 19, 2020

Kilo vermemize yardımcı olabilecek bir başka şey ise birtakım minarelli taşlardır. Bu taşlar yardımıyla kilo verebilirsiniz. Evinizin bir köşesinde bulunması gereken taşları sıralayacak olursak:

Sarı Apatit: Özgüven problemleri olan insanlar amacıyla birebir olan bir taş türüdür. Ailele bireyleriniz ortamında özgüven problemleri yaşam sürdüren şahıslar var ise onların odalarının bir köşesine bu taşı yerleştirmeniz onların özgüvelerinin yükselmesine yardımcı olur. Bu taşın bir başka özelliği ise toksinlerden arınmak ve yağ yakımını hızlandırmaktır. Bu taş yardımıyla hem kilo verebilir hem de özgüveninizi yükseltebilirsiniz.

Yeşil Turmalin: İrade problemleri yaşam sürdüren insan adedi bugünümüzde çok çok, bu insanlar amacıyla çok çok tedavi tekniği bulunuyor ancak siz bu bozukluğu natural bir teknik ile çözmeye karar verirseniz bu taş tam da size göre.

Manyezit: Kolestrol bozukluğu yaşam sürdüren insanlardan birisi iseniz ya da çevrenizde kolestrol bozukluğu yaşam sürdüren insanlar var ise, onlara yardımcı olmak adına bu taş cinsini evinizde barındırmanız sizin ve çevrenizde tespit edilen insanlar amacıyla faydalı olacaktır. Bu taşın bir başka özelliği ise yağ yakımını hızlandırmaktır. Yağ yakma konusu ile ilgili sizlere büyük ölçüde yardımcı olabilecek bu taşı evinize acilen almanız gerekiyor.

Zinober: Kilo vermeye başladığınız zaman, eski yemek bağımlılıklarınızdan vazgeçmek mecburiyetinde kalırsınız. Bu taş yardımıyla yeni yemek bağımlılıklarınıza daha acele alışabilir ve bu bağımlılıkları hayatınızın iyi bir noktasına koyabilirsiniz. Bu taşın bir başka özelliği ise kilo verdikten sonra beden şeklinizde problemler oluşabilir, bu taş yardımıyla bu problemlerinızdan da kurtulmanız mümkündür.

İyolit: Karaciğerinizde meydana gelen birtakım kötü maddelerin temizlenmesini sağlamaktadır. Doğal bir detoks tesiri yaratmaya sağlar ve yağ yakımına yardımcı olmaktadır. Bu taşı da kullanmak isteyebilirsiniz.

Kyanit: Bu taşın en mühim özelliği yağ yakımını basit duruma getirmesidir. Diğer bir özelliği ise bedeniniz ve beyninizin barışmasını da sağlar. Bu sayede daha rahat kilo verebilirsiniz.

Yukarıda görmüş olduğunuz taş türlerinden size en yakın olanı seçip evinizin bir köşesine ya da yatağınızın yanı başına koyarak hem rahatlayabilir, hem de kilo verme konusu ile ilgili büyük bir kat etmiş olursunuz. Hem kendinize hem de arkadaşınıza bir adet taş alın ve hayatınıza öyle devam edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir