KİLO VERMENİZDE YARDIMCI İLAÇLAR

By | Haziran 19, 2020

Kilo vermek hususu ile ilgili bizlere yardımcı olabilecek birtakım haplar ve besin takviyeler mevcuttur. Kilo vermek hedefi ile sarfedilen hapların büyük bir bölümü gerçekte pek işe yaramamaktadır. Bu yüzden ötürü da insanlar genel olarak daha iş görür halde olan besin desteklerine yönelmektedir. Besin destekleri nelerdir? ve ne tür avantajlar sağlar? kullandığımız vakit nasıl kİlo verebiliriz tipinde suallere yanıt vermeye çalışacağız. Bu besin destekleri ve ilaçların vücudumuza olan tesiri : Gün ortamında çok sık acıkan bir insan iseniz bu kullanacağınız ilaçlar ve besin destekleri yardımıyla iştahınızı bastırabilir ve basit şekilde kilo verebilirsiniz. Diğer bir tesiri ise yağ emilmesini azaltmak, peki bu yağ emilmesinin bize yararsı nedir? Yağ emiliminin azalması yardımıyla yediğimiz yemeklerden aldığımız kalori miktarı biraz daha aşağıya çekildiği amacıyla daha süratli kilo vermemizi sağlar. Bir başka tesiri ise yağ yakımını hızlandırmaktır, bu en mühim özelliklerden birisidir gerçekte, yağ yakmak basit değildir uzun uğraşlar vermeniz gerekmektedir.

Kamboçya Yeşil Ağacı Meyvesi :

Bu ağacın meyvesi bizim amacıyla kullanılması gereken yerdir. balkabağına benzer ve yeşil renkte bir meyvedir. Bu meyve gerçekte fazlası zayıflama hapının ortamında yardımcı olarak bulunmaktadır. Bu meyvenin beneninize tesiri : Seretonin seviyesinin artmasını sağlar gerçekte ve bedenimizde yağ üretiminde görevli olan enzimlerin engellemesini de sağlar. Bu meyvenin sıksık tüketiminde net bir bilgi olmamasına karşın haftada nerdeyse 1 kilo gibi bir yağ yakımı söz hususu olabilmektedir. Bu meyvenin yan tesiri yok denecek kadar azdır, hem de birtakım şahıslarda hiç görünmez bile. Hafif sindirim sistemi rahatsızlıklarına yol açabilir ama büyütülecek bir problem değildir.

Hydroxycut:

Uzun yıllardan beridir pazar üstünde zayıflatma etkili bulunduğu iddia edlin besin desteklerindendir.

Kafein:

Kafein hem ülkemizde hem de Dünya çapında sarfedilen bir maddedir. Zayıflama hususu ile ilgili çok insana yarar sağladığı da görülmektedir. Kafein yağ yakımını hızlandırma ile kalmayarak, metebolizmanız ın da hızlanmasında yardımcı olmaktadır. Kafein kullanırken ilgi etmeniz gerekmektedir. Aşırı kafein tüketimi neticesinde uykusuzluk ve endişe gibi problemler yaşayabilirsiniz. Kafein ishal gibi birtakım problemlere da sebebiyet verebilir bu mevzuya ilgi edilmesi gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir